“Гімназія-1″ виграла Кубок футбольних надій

«Кубок футбольних надій» – таку назву отримав  турнір з  міні-футболу серед учнів 5 класів загальноосвітніх шкіл Здолбунівського району. Справді, за підсумками змагань юні футболісти показали себе якнайкраще. А це обнадіює всіх українських уболівальників :)

Турнір було проведено у м. Здолбунові 8-9 травня 2012 року на базі стадіону „Локомотив” Рівненським обласним благодійним фондом «Любіть Україну» спільно з відділами з питань фізичної культури і спорту, культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації.

У змаганнях взяли участь десять команд зі Здолбунівщини, серед яких шість міських шкіл, а також команди з сіл Здовбиця, Глинськ, П’ятигори та Гільча Друга.

Першість виборола  ”Гімназія-1″, друге місце посіла команда “П’ятигори”, третьою стала “Гімназія-2″. Почесний голова Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» Данило Корилкевич вручив переможцям дипломи, медалі та футбольні м’ячі.

Активну участь у підготовці та проведення вищезгаданого заходу взяв директор Здолбунівської гімназії Іван Гнатюк, а також викладач фізичного виховання Здолбунівської гімназії Ігор Пархомчук.

Змагання пройшли з метою популяризації та подальшого розвитку футболу у Здолбунівському районі, залучення дітей до активної спортивної діяльності й відбору талановитих дітей для занять у секції з футболу.