Перший реалізований проект – жіночий футбол :)

Це було незабутнє видовище!  Погожого дня відбулася товариська зустріч Україна-Польща серед дівчат! З футболу.  Саме вони  першими як переможці конкурсу міні-грантів від РОБФ “Любіть Україну” провели свій захід у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту.

Гру обслуговував голова місцевої федерації футболу С.Милян, обидві команди були з великою кількістю замін, тренерами і новенькою формою. З рахунком 3:1 виграли українки. Обидві команди отримали медалі та кубки. Цей турнір проходив в рамках договору про міжнародну співпрацю між ліцеєм залізничного транспорту та Об’єднанням шкіл технічних ім. С.Лема в Сквєжині (Польща).

На черзі – інші проекти з поповнення книжкового фонду бібліотек, заміни вікон, облаштування криниці князів Острозьких, світлиць та ФАПів…

Деякі грантери не сиділи і не чекали початку робіт, а активно стукали в інші двері. І достукалися. Здовбицька сільська рада: за останній місяць виграли грант від РОБФ «Любіть Україну» разом із ФОРК «Тонус», грант районної ради, ще й сесія виділила кошти на мультифункціональний спортивний майданчик на місці колишнього волейбольного. Імпульс до активності саме біля будинку культури був закладений сільським головою Ю.Боярчуком, далі був ремонт БК, міжнародна зустріч із польськими колегами, ініційована Марією Орловою, керівником групи проектів розвитку сільських громад (НГО «АЦРМ «ЗЕОН»), візуальний аудит села і широке обговорення планів реконструкції. Саме там і намітилися подальші кроки до розбудови спортивного майданчика та огорожі. Не минуло й кілька місяців, як заплановане почало втілюватися не в останню чергу завдяки активності сільського голови і депутата райради О.Панасюка. Всі гуртом:  і громадські організації, і влада сільська, районна та благодійники зроблять те, що ще вчора здавалося недосяжною мрією – сучасний спортивний майданчик у великому населеному пункті Здовбиця.

Урвенська сільська рада: не вперше демонструють вправність у своїй роботі й отриманому результаті. В цьому селі теж на передових активності сільський голова та заступник директора місцевої школи І.Мартинюк. Ось і наслідки: 2 підтриманих проекти РОБФ «Любіть Україну» й один проект із заміни вікон підтриманий також районною радою. Роботи тривають, і незабаром їх результати можна буде побачити.

Активно готується до просвітницької роботи з молоддю і ГО «РПМ Свято-Софіївське Братство» з Рівного.  Редагуються зібрані матеріали підтриманого проекту журналу “ОстрОга” та краєзнавчої книги в с.Хотин Радивилівського району.

РОБФ «Любіть Україну»

Поділись з друзями в соцмережах!

Немає схожих матеріалів.

Ви можете залишити коментар, чи Трекбек з вашого сайту.

Залишити коментар