Почесний голова

Почесним головою фонду є Данило Михайлович Корилкевич.

На професійному шляху Данило-Богдан Корилкевич пройшов усі щаблі, починаючи від інженера – і до директора заводу, голови правління великої компанії та голови обласної ради. У 1987 році він очолив Дубенський цукровий завод, згодом – ВАТ «Дубноцукор». Тоді ж, у 1987 році, за його сприяння почалася розбудова мікрорайону цукровиків.  Зведено багатоквартирні житлові будинки, побудовано дитсадок-ясла, методкабінет, музичну залу, заклади громадського харчування, добудовано школу на 440 учнівських місць із басейном. За фінансової підтримки Данила Корилкевича згодом весь мікрорайон газифіковано, впорядковано міську зону відпочинку, відремонтовано Дубенську міську поліклініку і районну лікарню – облаштовано реанімаційне відділення, станцію швидкої медичної допомоги.

За рахунок особистих коштів та коштів очолюваного ним підприємства Данило Корилкевич профінансував будівництво собору Святої Покрови в Дубні. Відтоді він є старостою собору, опікується вирішенням всіх господарських питань. Також він допомагає церкві скиту Святої праведної Анни Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря, церкві у Шпанові Рівненського району ще від часу її заснування і багатьом іншим релігійним громадам області незалежно від конфесії.

Пам’ятає Данило-Богдан Корилкевич і про землю, з якої родом. У рідному селі Білий Камінь, на Львівщині, він упорядкував 100-літню церкву, яку будував ще його прадід. А в сусідньому селі Гавареччина допоміг побудувати церкву та профінансував відновлення криївки Української повстанської армії, щоб жила пам’ять про славних борців за свободу України.

Свій колосальний життєвий та управлінський досвід Данило-Богдан Корилкевич продовжує спрямовувати на благо мешканців краю. Наприклад, за його сприяння відремонтовано історико-культурну пам’ятку «Козацький редут» між селами Семидуби та Плоска Дубенського району, створюється музей козацької слави. Завдяки зусиллям Данила Корилкевича в сільських школах Дубенського району працюють сучасні внутрішні вбиральні, здійснено ремонт 65 доріг комунального значення, майже два десятки сіл Дубенщини освітлюються вночі, відновлюють роботу дитячі садки, реконструюють та облаштовують медичні заклади новітнім обладнанням.

За ініціативи Данила Корилкевича у 2011 році було створено Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну». Обов’язки голови правління фонду виконує відомий літератор та краєзнавець Любов Пшенична, голова Дубенської районної організації Національної спілки письменників України. До складу групи експертів фонду входять доктор економічних наук, професор НУВГП Людмила Безтелесна, голова Рівненського обласного товариства «Просвіта» та лідер Рівненської УНП Світлана Ніколіна, депутат обласної ради, член фракції «Батьківщина», доцент РДГУ Алла Черній. На початку 2012 року благодійний фонд «Любіть Україну» провів конкурс міні-грантів для розвитку громад Рівненської області. Свої пропозиції з благоустрою надсилали громади з усіх районів. У результаті 25 грантерам-переможцям на втілення планів із благоустрою краю було виділено загалом 100 000 гривень. Деякі з них уже провели заходи, оголошені в проектах.

Данило-Богдан Корилкевич тримається осторонь від політичних проектів. У відповідь на пропозиції долучитися до діяльності тієї чи іншої політичної партії він говорить: «Політика – це те, що ти доброго зробив для людей».

Детальну інформацію про діяльність Данила-Богдана Корилкевича можна знайти на сторінці у Facebook: http://www.facebook.com/danylo.korylkevych

Поділись з друзями в соцмережах!