Переможці серед шкільних таборів

Конкурс для пришкільних дитячих таборів малих міст, селищ, сіл Рівненської області на тему «Що означає любити Україну?» був організований Рівненським обласним благодійним фондом «Любіть Україну» Метою проведення конкурсу є заохочення дитячої творчості патріотичного спрямування. Конкурсною роботою могли виступати: малюнок, пісня, твір-есе на 1-2 сторінки, відео запис до 3 хв, фотографія, виріб власними руками і будь-які інші рукотворні саморобки які дають відповідь на питання «Що означає любити Україну».

На конкурс надійшла 21 робота від пришкільних таборів. Стиль робіт був найрізноманітніший від відеопрезентацій таборів і сіл, селищ до виробів з бісеру, вишитиз картин, букетів із живих квітів.

Призовий фонд конкурсу складає 14 тис.грн і буде наданий у формі екскурсій по визначнИм місцям Рівненської області. Право скористатись екскурсіями до Острозького замку, Академії, музею книги отримали пришкільні табори Смизької ЗОШ та Мирогощанської ЗОШ. Побачать на власні очі Дубенський замок та Тараканівський форт учні Білашівської ЗОШ (Здолбунівський район), Рудківської ЗОШ та будинку шкільної творчості смт.Млинів.

      Незалежно від результатів, усі учасники будуть нагороджені памятними дипломами благодійного фонду «Любіть Україну», а у вересні буде організована виставка робіт-учасників конкурсу. Віртуальну виставку можна буде оглянути незабаром на офіційному сайті фонду.

Поділись з друзями в соцмережах!

Немає схожих матеріалів.

Ви можете залишити коментар, чи Трекбек з вашого сайту.

Залишити коментар