Оголошено переможців конкурсу громад

Сто тисяч від благодійного фонду на розвиток Рівненщини

 Завершився, оголошений Рівненським обласним благодійним фондом  «Любіть Україну» у минулому місяці , конкурс на право отримання міні-грантів для розвитку громад Рівненської області.

 Найбільшу активність у конкурсі проявили територіальні громади і НГО Радивилівського, Здолбунівського, Демидівського, Гощанського, Дубнівського, Острозького, Млинівського, Сарненського, Володимирецького районів та м.Рівне. Загальна сума поданих проектних пропозицій складає 1,5 млн.грн або в середньому 14,9 тис.грн на один проект, з яких від БФ «Любіть Україну» запитувалось грантів на суму 801 тис.грн або в середньому 7,8 тис.грн на одну заявку.

Тематика проектів різноманітна. І облаштування шкільного подвір’я, утеплення приміщень, впорядкування криниці князів Острозьких та 700 річної липи, придбання спортивного інвентаря, наведення ладу на місцях поховань, придбання туристичного спорядження, відновлення краєзнавчої роботи і світлиці та інші.

Конкурсна комісія,  на своєму засіданні 21.03.2012 року розглянула усі подані  заявки і рекомендувала до фінансування цілих 25 проектів. Деякі у повному обсязі, інші частково підтримані.

 Дане рішення було затверджене на засіданні Правління фонду і тепер можна привітати переможців: Рудківська бібліотека Демидівського району, ГО СФК «Колос» Радивилівський район, Глибокодолинська  бібліотека Демидівського району, Княгининська  бібліотека Демидівського району, ФОРЦ «Тонус» Здолбунівський район, Підзамчівська ЗОШ Радивилівського району, Грем’яцька сільська рада Острозького району, Малинська сільська рада Млинівського району, ФАП с.Дермань Здолбунівського району, ЗОШ №1 м.Здолбунів, Боремельський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум» Демидівського району, Здолбунівський районний БК, ПШБ с.Хотин Радивилівського району, ГО «РПМ Свято-Софіївське Братство» м.Рівне, Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту, Редакція журналу ОстрогА, Мізоцький БШМ Здолбунівського району, ЗОШ с.Гільча Здолбунівського району, ЗОШ№5 м.Дубно, Радивилівська міська рада, Сільська рада с.Пустоіванне Радивилівського району, ЗОШ с.Сестрятин Радивилівського району, ПШБ с.Липа Дубенського району, БК с.Гільча Здолбунівського району, ГО «СК Волинь».

 Загальна сума бюджетів усіх поданих  заявок  переможців склалає 392396 грн. Внесок зі сторони РОБФ «Любіть Україну» ухвалений в сумі 100000 грн, або в середньому 4000 грн на один поданий проект. Це на 30 тис.грн більше ніж було першопочатково заявлено організаторами. В цьому рішенні є велика заслуга Почесного голови фонду, депутата облради Данила Корилкевича, який зумів залучити додаткові ресурси до призового фонду конкурсу.. Попереду міні-семінар з керівниками проектів, укладення угод і успішна реалізація запланованого. Не кожен сьогодні спроможний проявити любов до своєї малої Батьківщини такими конкретними справами, а не словами, як це робить РОБФ «Любіть Україну». Долучайтеся до благодійності і ви. Робити добро ніколи не пізно.

 

Микола Орлов, керівник проектів РОБФ «Любіть Україну»

Поділись з друзями в соцмережах!

Немає схожих матеріалів.

Ви можете залишити коментар, чи Трекбек з вашого сайту.

Залишити коментар