МОЯ МАЛА БАТЬКІВЩИНА 2015

З метою залучення молоді до побудови стратегії розвитку району, активного громадського життя, становлення в молоді чіткої громадянської позиції, виховання відповідальності за майбутнє рідного району, а також налагодження партнерських стосунків між майбутнім та теперішнім поколінням щодо спільної роботи над покращенням добробуту краю, Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» спільно з відділами освіти, відділами у справах сім’ї та молоді, відділами культури і туризму Дубенської та Здолбунівскої районних державних адміністрацій оголошує конкурс молодіжних стратегічних ініціатив «МОЯ МАЛА БАТЬКІВЩИНА 2015».

Проведення конкурсу молодіжних стратегічних ініціатив «МОЯ МАЛА БАТЬКІВЩИНА 2015» сприятиме формуванню та систематизації знань про соціально-економічне становище рідного району та перспективи його розвитку, вивченню та розумінню молоддю ролі, значення та місця наявності чіткої стратегії розвитку власного району, генеруванню якісно нових ідей щодо можливостей розвитку рідного краю, об’єднанню молоді навколо ідеї розвитку краю.

Ідея конкурсу полягає в тому, що молодіжні команди на певний час отримують можливість стати віртуальною владою району (або ж селища чи міста – за вибором команди) та пропонують короткі стратегічні ініціативи щодо його розвитку з планом їх реалізації.

Конкурс проводиться серед молоді віком 15-30 років (нижня вікова межа участі в конкурсі встановлюється на рівні учнів 10-их класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів 1-их курсів коледжів, професійно-технічних училищ, технікумів, університетів).

У конкурсі можуть брати участь команди, які складаються з 3-5 чоловік. Реєстрація Команд для участі в конкурсі проводиться заздалегідь і можлива до оголошення процедури жеребкування 7 квітня. Попередня реєстрація команд є рекомендованою і триває до 5 квітня 2012 року. Капітан команди надсилає на електронну адресу mystrategy2015@gmail.com лист із вказаною темою «Реєстрація на участь у конкурсі», що містить наступну інформацію:  назва команди, район, перелік прізвищ, імен та імен по батькові учасників команди (із зазначенням капітана), місце навчання/роботи (клас, курс, факультет, спеціальність), рік народження, контактна інформація для зворотнього зв’язку.

Конкурс проводиться впродовж двох днів: 7 та 8 квітня з 11.00 до 17.00 одночасно у Здолбунівському (на базі Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту, м. Здолбунів, вул. Ясна, 6) та Дубенському (на базі Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-Ш ст. №5, м.Дубно, вул.. Пушкіна, 3) районах. В разі активної участі молоді у конкурсі РОБФ «Любіть Україну» планує розширити географію конкурсу і на інші райони  області.

7 квітня відбувається ознайомлення команд зі структурою, вимогами до презентацій, отримання роздаткового матеріалу, навчання зі стратегічного планування, жеребкування щодо порядку виступу команд, а також відводиться час на підготовку презентацій.

8 квітня Команди завершують формування презентацій, до проведення  залучається журі конкурсу та відбувається захист стратегій розвитку у вигляді представлення презентацій команд (до 15 хв) та відповідей на запитання від учасників інших команд і журі конкурсу (до 10 хв). Послідовність захисту стратегій команд відбувається відповідно до результатів жеребкування, що проводилося 7 квітня.

Командам дозволяється здійснювати підготовку презентації на конкурс заздалегідь або ж формувати їх впродовж проведення конкурсу.

Для визначення переможців конкурсу створюється журі конкурсу. Планується, що у Здолбунівському районі журі очолить почесний голова фонду, депутат обласної ради Данило Корилкевич, а в Дубенському районі – керівник Рівненської обласної організації Всеукраїнської громадської організації  «Українська  Асоціація Маркетингу» Олександр Гладунов.

8 квітня команди-переможці  у кожному з районів отримають цінні призи та подарунки від Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну».

Віримо, кожна молода людина, яка прийматиме участь у конкурсі зрозуміє, що для того, щоб змінити країну в цілому, треба, перш за все, змінити свій рідний край. А для цього необхідно бути небайдужим до його долі та приймати активну участь в його розбудові. Переконані, що за підсумками конкурсу ми відкриємо нових молодіжних лідерів, котрі мають практичні ідеї розвитку своєї малої батьківщини та механізми їх втілення.

 

До уваги всіх, хто бажає взяти участь у конкурсі!

 

Деталі  можна дізнатися, взявши участь у презентаціях змагань, що відбудуться:

3 квітня о 16:00 у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту

4 квітня о 16:00 у Дубенській спеціалізованій загальноосвітній школі №5.

Або ж за телефонами (096) 717-22-17, (067)-382-10-74

Також надсилайте листи із  запитаннями на адресу mystrategy2015@gmail.com

 

Презентації команд повинні відповідати таким вимогам:

 1. презентація має бути представлена в форматі Microsoft PowerPoint 97-2003 (*.ppt);
 2. рекомендована кількість слайдів не повинна перевищувати 20;
 3. мова виконання роботи -  українська;
 4. наочність викладу матеріалів: наявність графіків, таблиць, діаграм із обов’язковим посиланням на джерела їх складання;
 5. на титульному слайді вказуються назва команди, дані авторів, назва обраної стратегії розвитку.

Змістовна частина презентації повинна містити:

 1. поточне становище району і тенденції його розвитку;
 2. бачення, місію, стратегічні цілі району;
 3. головні стратегічні ініціативи;
 4. визначені пріоритети за галузями розвитку;
 5. ключові показники майбутнього розвитку;
 6. програму реалізації стратегії (заходи, необхідні для виконання, розробка етапів стратегії, участь громади в реалізації стратегії та ін.)

 

 

Поділись з друзями в соцмережах!

Немає схожих матеріалів.

Ви можете залишити коментар, чи Трекбек з вашого сайту.

Залишити коментар