Млинівська “Бомба” у Сочі

Команда «Бомба» в іграх КВК, які нещодавно пройшли в Сочі, ввійшла до п’ятірки найкращих команд. Тепер вони змагатимуться за першість в Мінську, що, в разі перемоги, виведе їх в Прем’єр-лігу та Вищу лігу КВК в Москві. Проте скрутне фінансове становище могло завадити команді виступити в Сочі і, тим більше, вона не мала б перспективи поїхати до столиці Білорусі. 10 000 гривень потрібно було знайти для того, щоб приїхати на Міжнародний фестиваль КВК «КІВІН-2012» в м. Сочі.

   «Ми друзі, ми сім’я, в нас творчий процес абсолютно не такий, як у інших. Для них – це робота. Для нас – життя. Розумієте, є команди, які все життя грають в КВК і не виграли навіть гру. Уявіть собі, як це – за п’ять років жодного разу не виграти?.. І вони не здаються. А що казати нам? Ми стільки досягли! І зупинятися на півдорозі до ще більшого успіху, коли стільки зроблено, стільки сил вкладено, коли повністю віддали себе цій справі? І чому? Тільки тому, що в нас не було грошей?.. Це несправедливо!», – каже учасник команди КВК «Бомба» Валентин Сергійчук.

   «Раніше я називала себе керівником команди, але зараз я є її фінансовим директором. Так, для нас виділяє кошти місцева влада, область, Асоціація КВК Рівненщини і ми їм дуже вдячні. Але цих коштів не вистачає. Тому моїм найпершим обов’язком є пошук додаткового фінансування. В кінці грудня у нас склалася дуже складна ситуація: не було грошей на поїздку в Сочі. Цей фестиваль є стартом для команд на цілий рік. Без нього вони, навіть досягнувши високого рівня, просто-на-просто, не мають майбутнього. Ми не могли пропустити цей фестиваль. Знаючи, що у Данила Михайловича, як у депутата Рівненської обласної ради, є власний план розвитку нашого району, знаючи, що він допомагає талановитій, творчій молоді, дійсно тим, хто на це заслуговує, ми звернулися до нього за допомогою. Він зрозумів становище команди і надав нам 10 000 гривень для поїздки на фестиваль у Сочі», – розповідає керівник команди «Бомба», заступник директора з виховної роботи Млинівської гуманітарної гімназії Надія Розумко.

 А також додає, що основною несправедливістю фестивалю є те, що можна хоч мільйон разів бути талановитим, проте все, як завжди, впирається в гроші. Якщо, приміром, не заплатити вступний внесок, команду взагалі не допускають на гру. І це при тому, що внески, які роблять команди, не повертаються і навіть не стають основою призового фонду. Тому «Бомба» тримається на ентузіазмі та спонсорській допомозі тих людей, які дійсно прагнуть підтримати її талант.

Довідка: Команда КВК «Бомба» була заснована у 2004 році. На той час майже всі її теперішні учасники навчалися в Млинівській гуманітарній гімназії. Капітан команди Денис Мандзюк родом із Луцька. Перше вагоме досягнення – стали чемпіонами Слобожанської ліги КВК 2009 року. Наприкінці 2010 року команда взяла участь у сезоні Вищої Української Ліги КВК у Києві. Загалом команда досягла рекордної кількості балів за всі 12 років існування Вищої Української Ліги КВК.

   В Млинові зусиллями команди «Бомба» було засновано Всеукраїнський фестиваль «Млин», який проходить щороку в перших числах травня. Цьогоріч це буде п’ятий такий фестиваль. Сюди вже традиційно приїжджають команди з Донецька, Запоріжжя, Харкова, Кіровограду, Одеси, Києва, команди із заходу України.

Поділись з друзями в соцмережах!

Немає схожих матеріалів.

Ви можете залишити коментар, чи Трекбек з вашого сайту.

Залишити коментар